Back

Модернізація

Ми проводимо

Модернізацію ліфтів

Часткова

або повна модернізація застарілого, пошкодженого чи зношеного ліфтового обладнання забезпечує користувачам цілий ряд незаперечних переваг.

Сучасне

оформлення ліфта забезпечує приємне і комфортне використання. Після модернізації пошкоджена кабіна придбає сучасний дизайн, якість якого буде підкреслено міцними і зручними в догляді фурнітурою і матеріалами облицювання.

Модернізізація

забезпечує більш ефективну роботу – скорочується час підйому/опускання, а відповідно скорочується час очікування, що добре помітно користувачам. Завдяки модернізації системи керування і приводу, ліфт працює без поломок і стає більш енергоефективним. Модернізовані двері кабіни, нові кнопки виклику і панель управління з інформаційним табло виглядають більш естетично, але головне забезпечують високий рівень функціональності.

Таким чином

модернізація робить ліфт безпечним, комфортним, надійним, екологічним і енергозберігаючим, що різко знижує ваші експлуатаційні витрати.

Також

модернізація забезпечує точне вирівнювання кабіни на поверхах, коректну роботу дверей кабіни. Установка, системи двостороннього зв’язку, аварійного джерела живлення для привода і інші оновлення забезпечать почуття безпеки користувачам.
до

Модернізації

Після

Модернізації

до

Модернізації

Після

Модернізації

до

Модернізації

Після

Модернізації

Після

Модернізації

до

Модернізації

Після

Модернізації

Бажаєте встановити ліфт?

Вкажіть тільки контактну інформацію, і наші фахівці в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами!