Back

Котеджні ліфти

Дуплексний ліфт Poltime

Доступний, компактний і простий в установці дуплексний ліфт Poltime підходить для вашого двоповерхового будинку, ви можете легко та комфортно переміщуватись з першого поверху на верхній або навпаки.

ЛЕГКЕ КЕРУВАННЯ

Оснащений повністю закритою  підйомною кабіною зі скла, Poltime доставить вас на поверх за вашим вибором одним натисканням кнопки.

МАЛИЙ СЛІД

Poltime — це пасажирський ліфт із гвинтовим приводом, що є компактним виробом і не потребує значних конструктивних змін у місці встановлення.

ПОВНА БЕЗПЕКА

Завдяки чутливим до тиску поверхням він зупиняє процес руху, виявляючи контакт зверху чи знизу. При відключенні електрики ліфт спуститься на перший поверх.

СКЛЯНА КАБІНА

Використовується стійке до осколків скло. Однак для більшої безпеки ліфт рухатиметься, коли двері зачинені, і двері не відчинятимуться, поки ліфт рухається.

Дизайн ліфта натхненний повсякденним життям

Poltime — це пасажирський ліфт, створений для полегшення повсякденного життя вдома. Відкрийте для себе єдиний у світі ліфт кабіни з гвинтовим приводом, який забезпечує першокласний комфорт.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ ТА ПІДЙОМНІ РОЗМІРИ

Чисті технічні дані Poltime

Примітка: розміри вирізу можуть відрізнятися залежно від конфігурації підйомника. Для точних розмірів, будь ласка, попросіть надати креслення для конкретного проекту.

БЕЗ МАШИННОГО ПРИМІЩЕННЯ

Висота 2300 мм

Без заглиблень

бездоганна інтеграція

ПОБУДУЙТЕ СВІЙ ЛІФТ

Хочете купити ліфт і спробувати різні дизайнерські ідеї? Спробуйте наш новий конфігуратор ліфтів!

Безпечна кабіна зі скла

Використовується стійке до осколків скло. Однак для більшої безпеки ліфт рухатиметься, коли двері зачинені, і двері не відчинятимуться, поки ліфт рухається.

Без шахти

Poltime — є компактним виробом і не потребує значних конструктивних змін, тому його можна встановити практично в будь-якому місці вашого будинку.

МАГІЯ СКЛА

Скло має важливе значення для сучасної архітектури, оскільки воно відкриває простір і приносить у кімнату велику кількість природного світла. Шахта ліфта, кабіна та двері Poltime виконані зі скла.

Бажаєте встановити ліфт?

Вкажіть тільки контактну інформацію, і наші фахівці в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами!