Back

Вантажні ліфти

Вантажний Ліфт

Вантажний ліфт — це пристрій для переміщення вантажів вздовж вертикальної осі в будівлі. Він використовується для транспортування важких чи об’ємних предметів між різними рівнями будівлі, такими як склади, фабрики, торгові центри, готелі та інші споруди.

ПОТУЖНІСТЬ

Призначені для роботи в суворих умовах, здатні перевозити важкі вантажі. Легко переміщуйте важкі та габаритні вантажі між поверхами. 

ПРОДУКТИВНІСТЬ

Більш швидкі, тихі та плавні. Нові розробки дозволяють перевозити більше вантажів, забезпечуючи при цьому повну безпеки їзди.

МІЦНІСТЬ ТА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ

Антивандальне оздоблення кабіни забезпечує стійкість при завантажені, розвантажені та транспортуванні будь-яких вантажів.

БЕЗПЕКА

Контроль ваги, надійні перевірені механізми та двері, зручне керування, в тому числі дистанційне. Вертикальні або горизонтальні двері

Ви перевозите важкі та габаритні вантажі?

Вантажні ліфти мають різні характеристики, такі як максимальна вантажопідйомність, швидкість руху, розміри кабіни і механізм управління. Вони можуть бути гідравлічними або електричними, залежно від конкретних потреб і умов використання.

Вантажні ліфти дозволяють оптимізувати процеси перевезення вантажів, зменшуючи необхідність ручного переміщення великих або важких предметів по сходах чи іншими способами. Особливо вони важливі в промислових об’єктах і торгових комплексах, де вантажі потрібно ефективно переміщати на різні рівні будівлі.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ ТА РОЗМІРИ ЛІФТА

Технічні характеристики

Додаткові опції:

  • Карткова система доступу – на поверхах або в кабіні
  • Система відеонагляду
  • Голосовий супровід
  • Режим ЛТПП
  • Система диспетчеризації

машинне приміщення

ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ

БЕЗДОГАННИЙ ДИЗАЙН

бездоганна інтеграція

ПОБУДУЙТЕ СВІЙ ЛІФТ

Хочете купити ліфт і спробувати різні дизайнерські ідеї? Спробуйте наш новий конфігуратор ліфтів!

Потужні та міцні вантажні ліфти

Наші зручні, місткі, енергоефективні та прості у користуванні вантажні ліфти гарантують високу продуктивність та мають декілька доступних конфігурацій.

Повний супровід

На кожному етапі вашого проекту – від початкового планування, розробки та будівництва до остаточної установки та післяпродажного обслуговування.

СИЛА ТА МІЦЬ

Вантажні ліфти зазвичай рухаються з нижчою швидкістю, ніж пасажирські, але вони сконструйовані для перевезення більш важких вантажів та сконструйовані, щоб витримувати жорсткіші умови експлуатації. Ми пропонуємо різні стилі вантажних ліфтів залежно від бажаного застосування та конкретних вимог.

Бажаєте встановити ліфт?

Вкажіть тільки контактну інформацію, і наші фахівці в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами!