Back

Вантажні ліфти

Вантажний Ліфт

Вантажні ліфти перебувають у центрі промисловості вже понад 100 років. Їхнє призначення — перевозити важкі вантажі, витримуючи жорсткі промислові та комерційні умови.

ПОТУЖНІСТЬ

Призначені для роботи в суворих умовах, здатні перевозити важкі вантажі. Легко переміщуйте важкі та габаритні вантажі між поверхами. 

ПРОДУКТИВНІСТЬ

Більш швидкі, тихі та плавні. Нові розробки дозволяють перевозити більше вантажів, забезпечуючи при цьому повну безпеки їзди.

МІЦНІСТЬ ТА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ

Антивандальне оздоблення кабіни забезпечує стійкість при завантажені, розвантажені та транспортуванні будь-яких вантажів.

БЕЗПЕКА

Контроль ваги, надійні перевірені механізми та двері, зручне керування, в тому числі дистанційне. Вертикальні або горизонтальні двері

Ви перевозите важкі та габаритні вантажі?

Дозвольте нам допомогти вам підібрати ліфт з потрібною вантажопідйомністю, що відповідає вашим вимогам. Ми встановлювали вантажні ліфти на складах, торгових центрах, промислових підприємствах і т.д. Ми можемо допомогти вирішити складні транспортні завдання за допомогою простих, гнучких, довговічних та економічних продуктів.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ ТА РОЗМІРИ ЛІФТА

Технічні характеристики

машинне приміщення

ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ

БЕЗДОГАННИЙ ДИЗАЙН

бездоганна інтеграція

ПОБУДУЙТЕ СВІЙ ЛІФТ

Хочете купити ліфт і спробувати різні дизайнерські ідеї? Спробуйте наш новий конфігуратор ліфтів!

Потужні та міцні вантажні ліфти

Наші зручні, місткі, енергоефективні та прості у користуванні вантажні ліфти гарантують високу продуктивність та мають декілька доступних конфігурацій.

Повний супровід

На кожному етапі вашого проекту – від початкового планування, розробки та будівництва до остаточної установки та післяпродажного обслуговування.

СИЛА ТА МІЦЬ

Вантажні ліфти зазвичай рухаються з нижчою швидкістю, ніж пасажирські, але вони сконструйовані для перевезення більш важких вантажів та сконструйовані, щоб витримувати жорсткіші умови експлуатації. Ми пропонуємо різні стилі вантажних ліфтів залежно від бажаного застосування та конкретних вимог.

Бажаєте встановити ліфт?

Вкажіть тільки контактну інформацію, і наші фахівці в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами!