Back

Панорамні ліфти

Панорамний ліфт

Невід’ємний елемент архітектурного рішення будівлі. Ці ліфти встановлюють для того, щоб пожвавити архітектурний ансамбль і зробити його більш стильним та привабливим для візуального сприйняття.

БЕЗПЕЧНІСТЬ

Враховуючи використання скляних панелей та можливого розташування ззовні будівлі, відповідають більш жорстким вимогам безпеки.

ДИЗАЙН

Панорамний ліфт – це не лише засіб пересування між поверхами, а й головний елемент дизайнерського задуму.

ПРИВАБЛИВІСТЬ

Може створити стиль дизайну, простий та модний зовнішній вигляд. Будь то будівля у більш традиційному стилі або сучасна будівля.

СТАТУС

Будинки, оснащені світлими та просторими скляними ліфтами замість звичайних металевих, мають вищий статус в очах клієнтів.

Рухомий витвір мистецтва

Красивий та елегантний зовнішній вигляд додає краси вашій будівлі та надає унікальний досвід під час поїздки. Він не тільки дозволяє пасажирам насолоджуватися плавною та комфортною поїздкою, але й дозволяє милуватися краєвидами за межами ліфта з плавної перспективи під час короткої поїздки. Безсумнівно, з погляду комерційної цінності панорамні ліфти можуть покращити враження пасажирів і заслуговують на інвестиції.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ ТА РОЗМІРИ ЛІФТА

Технічні характеристики

Додаткові опції:
  • Карткова система доступу – на поверхах або в кабіні.
  • Система відеонагляду.
  • Голосовий супровід.
  • Режим ЛТПП.
  • Система диспетчеризації.

ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ

ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ

БЕЗДОГАННИЙ ДИЗАЙН

бездоганна інтеграція

ПОБУДУЙТЕ СВІЙ ЛІФТ

Хочете купити ліфт і спробувати різні дизайнерські ідеї? Спробуйте наш новий конфігуратор ліфтів!

Сучасні та стильні

Зовнішньо привабливі, панорамні ліфти допомагають пасажирам не тільки комфортно переміщатися між поверхами, але й дозволяють отримати естетичне задоволення.

Індивідуальний дизайн

Кабіна ліфта може мати практично будь-яку форму, що дозволяє вибирати відповідно до необхідного внутрішнього простору і підкреслюючи дизайнерське рішення.

МАГІЯ СКЛА

Скло має важливе значення для сучасної архітектури, оскільки воно відкриває простір і приносить у велику кількість природного світла. Шахта ліфта, кабіна та двері доступні зі скла.

Бажаєте встановити ліфт?

Вкажіть тільки контактну інформацію, і наші фахівці в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами!