Back

Про нас

Про нас

Наша компанія заснована в 2017 році командою однодумців, що прагнуть показати як можна працювати для максимального задоволення потреб клієнтів в ліфтовому обладнанні.

На даний момент ми – група компаній SMARTLIFT, в складі якої є кілька юридичних осіб для постачання, монтажу та обслуговування ліфтів, а починаючи з 2018 на території Європейського союзу працює ще і Sp.zooSMART LIFT POLAND, що дозволяє нам здійснювати діяльність групи компаній на території ЄС.

Основний напрямок діяльності компанії – розробка, конструювання, продаж, монтаж ліфтового обладнання і підтримка клієнтів компанії на всіх етапах співпраці.

У штаті компанії працюють більше 40-ти чоловік. З досвідом роботи в ліфтовій галузі більше 16 років. Ми маємо всі необхідні документи для здійснення діяльності компанії: продажу, монтажу та обслуговування ліфтового обладнання.

Ми є офіційними представниками виробників ліфтового обладнання на території України і ЄС. Все обладнання, яке ми поставляємо, відповідає стандартам EN 81-20 / 50, що підтверджують сертифікати виробників.

Наші партнери

З моменту свого заснування в 2009 році «Іда Асансор» прагне задоволення потреб клієнтів і постійного розвитку.
Компанія розробляє для вас конкурентоспроможні та високоякісні продукти завдяки своїй структурі, яка з кожним днем зміцнює її ім’я на світових ринках.
 
«Іда Асансор», виробляє продукцію з усвідомленням того, що кожна вироблена деталь буде використана в ліфтах і несе людське життя і пишається тим, що є компанією, якій ви віддаєте перевагу з її корисною і надійною продукцією.
Наші сертифікати засвідчують якість продукції та її відповідність стандартам, а також демонструють наше бачення про вироблену продукцію.
Трішки

Про компанію

«Іда Асансор» була заснована в 2009 році для виробництва та продажу дверей та кабін для ліфтів.
У наступні роки «Іда Асансор», розширивши асортимент своєї продукції та вклавши кошти в машини та персонал, розпочала виробництво та продаж кабін, повністю автоматичних дверей, кабін та вагових каркасів, ліфтів у зборі з машинним приміщенням або без.
 
Площа нашого заводу становить 20000 м2, із закритою площею 13000 м2 та відкритою площею 7000 м2, а також складається з машинного парку, сучасної лінії лазерного штампування, плазмового різання та крутки, а також повністю автоматичної лінії електростатичного фарбування.
 
Центральний виробничий майданчик нашої компанії знаходиться у першому організованому промисловому об’єкті Малаті.
Центральний виробничий майданчик нашої компанії знаходиться у першому організованому промисловому об’єкті Малаті.
Завдяки вашому інтересу наша продукція марки «Іда» за короткий час змогла посісти місце серед провідних брендів у галузі.
«Іда» означає задоволеність клієнтів, якість, довіра, інновація та естетика. Наша мета – об’єднати вас на цій спільній точці.
Наш сертифікат ISO9001, сертифікат CE, сертифікати TSE та сертифікати вогнестійкості EN 81-58 E60, EI45 та E120 є чітким показником відповідності нашої продукції стандартам якості, а також нашого бачення нашого виробництва.
 

Наше бачення

• Створення правильного продукту правильним способом, за допомогою правильної інженерії та в потрібний час
• Гарантувати беззастережне задоволення та задоволення наших клієнтів
• Бути кращою та зразковою компанією у всіх послугах, що надаються нами.
 

Наша місія

• Бути компанією, яка створює цінність для наших співробітників та клієнтів як першочерговий вибір для клієнтів за допомогою наших продуктів, якості, рішень, надійності та високої ділової етики, які ми забезпечуємо після обслуговування. Забезпечити максимальну задоволеність клієнтів та безперервність, виробляючи високоякісну продукцію та надаючи першокласний сервіс.
• Виконувати свої зобов’язання перед людством, навколишнім середовищем та загальнолюдськими цінностями,
• Розробляти нові продукти, що відповідають потребам нашої галузі та наших клієнтів, в особі партнера з рішень відповідно до нових та неминучих реалій інформаційного століття.
 

Політика Якості

Дотримуватись у своїй роботі вимог законодавства та стандарту TS EN ISO 9001-2015.
Розробляти та реалізовувати всю нашу діяльність у рамках ризик-орієнтованого процесного підходу.
Дотримуватися принципу постійного поліпшення якості обслуговування, беручи до уваги потреби персоналу «ІДА ЛІФТ АСАНСОР», а також внутрішній та зовнішній контекст «ІДА ЛІФТ АСАНСОР».
Домінувати в регіоні і виходити на закордонні ринки, будучи компанією, що має потужний і високотехнологічний машинний парк і кваліфікований персонал при виробництві кабіни з автоматичним ліфтом, двері для посадки ліфта, кабіни та підвіски.
Забезпечити здорове та безпечне робоче середовище та розвиток персоналу.
 
Наша політика в галузі якості полягає в тому, щоб бути провідною компанією в секторі з нашою системою управління, яка надає великого значення освіті та ефективна у всіх її діях та процесах.
Продукція сертифікована та стандартизована в Україні за модулем H1

Наше виробництво

Продаж

Ми пропонуємо комплектні ліфти виробництва Туреччини відповідні новому стандарту EN 81-20 / 50 різних типів

Пасажирські ліфти

Залежно від потреби замовника, пропонуємо ліфти:
— З машинним відділенням,
— Без машинного відділення.
Вантажопідйомність від 250 до 1000 кг.
Швидкістю руху до 2,5 м / с
Дизайн кабіни, дверей і шахти ліфта, а також пульти наказів можна обрати з нашого каталогу, однак якщо у Вас є своє бачення, або корпоративний стиль, ми можемо розробити дизайн кабіни з будь-якими Вашими перевагами:
— звичайні фарбовані або з нержавіючої сталі,
— у комбінованій обробці зі вставками ламінату або склом з принтом в корпоративній символіці,
— зі зносостійкою підлогою або з гранітною,
— панорамні стіни зі скляними дверима або зі структурованої нержавіючої сталі,
— панорамні на 180 або 90 градусів кабіни.
 
Вантажні ліфти
Для перевезення важких вантажів використовуються потужні вантажні ліфти. В залежності від вимог, ліфти можуть перевозити габаритний вантаж, сировину або готову продукцію, техніку чи навіть автомобілі.
Готові запропонувати ліфти вантажопідйомністю до 10 тонн.
 
Лікарняні ліфти
Для пересування спеціалізованого медичного обладнання та пацієнтів лікарень використовуються спеціальні ліфти, які в нашій державі управляються тільки за допомогою спеціально навченого персоналу, мають додаткові рівні безпеки, спеціальне оздоблення кабін і панелей виклику
 
Ресторанні ліфти (сервісні)
Для транспортування продуктів харчування, або готових страв з кухні в зал ресторану використовуються ліфти, кабіни яких виготовлені з харчової нержавіючої сталі. Зазвичай стандартний розмір кабіни 90х90 см, вантажопідйомність до 150 кг.
 
Котеджні ліфти
Прикрасою Вашого приватного будинку і великим помічником стане котеджний ліфт. Піднятися на 3-й поверх після важкого робочого дня, або перемістити невеликий вантаж це як мінімум дуже комфортно, та ще й престижно. А вартість такого будинку істотно зросте, якщо в ньому встановлено ліфт вантажопідйомністю 250-320 кг.

Проектування

Кожен ліфт, який замовляють наші клієнти перед початком виробництва проходить багато рівнів вимірів, коригувань і узгоджень.

Одним з етапів на шляху до готового ліфта є ПРОЕКТУВАННЯ. Наші фахівці проводять заміри шахти кожного ліфта для врахування всіх можливих спотворень, які могли бути допущені при будівництві. Це дозволяє розробити проект ліфта індивідуально під кожну шахту, схоже на процес пошиття костюма в ательє. Після цього завод виробник надає креслення ліфта, наші фахівці, у співпраці з колегами з Туреччини, обирають оптимальний варіант конструкції кожного ліфта.
Далі, за бажанням клієнта, проводиться 3Dмакет кабіни ліфта в масштабі (візуалізація), котрий максимально реалістично зображує ліфт таким яким він буде насправді. Всі креслення і макети, тільки після узгодження з клієнтом, потрапляють на виробництво.

Монтаж/Демонтаж

Надзвичайно важливим етапом при замовленні ліфта є монтаж. Від якості монтажу ліфта залежить дуже багато чого, якщо не все. Якщо монтаж виконаний якісно, ​​то:
— ліфт буде експлуатуватися довго і без збоїв,
— пересування в ліфті завжди буде плавним і комфортним,
— обслуговування ліфта буде менш витратним,
— термін експлуатації всіх складових суттєво збільшиться.
Цікаво, що ліфти дуже відомих брендів, при неякісному монтажі пересуваються НЕ краще ніж зношені ліфти ще з радянських часів.
Ми здатні забезпечити якісний монтаж в стислі терміни, так як наші монтажники мають:
— спеціальну освіту і мають спеціальні посвідчення, що дозволяють виконувати роботи з підвищеною небезпекою,
— мають досвід від 10 років в монтажу ліфтів,
— комплект спеціального обладнання та інструменту,
— спец одяг і засоби особистого захисту,
— офіційно працевлаштовані.
Ми в свою чергу маємо всі необхідні дозволи та дозвільні документи для проведення робіт з підвищеною небезпекою по класу ризику СС3.
Наші ліфти приїжджають на об’єкт в 100% комплектації за один раз і включають всі необхідні матеріали кріплення та метизи, з огляду на це монтаж завжди виконується чітко і за графіком.
Середній термін монтажу ліфта на 10 зупинок триває 25-30 днів.
Після механо-монтажу виконуємо пуско-наладку ліфта.
У разі, якщо термін експлуатації ліфта закінчився, а це зазвичай від 25 років експлуатації, становить близько 90% ліфтового парку в Україні, відбувається його заміна.
При заміні ліфта насамперед виконується демонтаж. Трудомісткий процес, який забезпечує безпечне і акуратне зняття всіх елементів ліфта, або частини (в разі виконання модернізації).
Звичайна тривалість демонтажу становить 15-20 днів.
Вартість демонтажу становить 50% від вартості монтажу нового ліфта.

Модернізація

З плином часу давно встановлені ліфти втрачають свій зовнішній вигляд і стають безнадійно відстали від сучасних. Виходять з ладу агрегати ліфта, для заміни ще термін не закінчився, але оновити обладнання не завадило б.

У такій ситуації опиняється безліч власників ліфтів. І в разі, коли бюджет обмежений, вихід є –

МОДЕРНІЗАЦІЯ – часткова заміна обладнання, що майже вийшло з ладу:
— осучаснення електроніки ліфтів (заміна станції управління, панелей виклику кабіни та (або) поверхових кнопок виклику),
— заміна двигуна,
— оновлення та осучаснення дизайну кабіни,
— заміна дверей.
Все це, в залежності від необхідності, можна замінити, причому коштувати це буде істотно дешевше ніж замінити ліфт.
Наші фахівці готові проаналізувати стан ліфта і запропонувати оптимальний варіант заміни складових для подальшого безпечного та комфортного пересування в ліфті.
У разі, якщо бюджет на заміну ліфта обмежений, МОДЕРНІЗАЦІЯ – Ваш варіант!

Консультування

Незалежно від того, в якій ситуації опинився клієнт і в який день виникають питання, пропозиції, ми завжди знаходимо час і можливість надати вичерпну інформацію про ліфтове обладнання:
— комплектацію, характеристики, відмінності в ліфтах будь-яких виробників,
— підкажемо технічні характеристики і техумови для підготовчих робіт з монтажу,
— надамо типові проекти ліфтів для закладки шахт в будівлі,
— роз’яснимо всі необхідні юридичні та технічні аспекти норм, регламентів відповідно ПУБЕЛ.
Все зрозумілою мовою.

Обслуговування

А тепер погляньте на новий рівень роботи ваших ліфтів. Ми готові Вам запропонувати безпеку пересування в ліфті в обмін на Вашу довіру до нас.
Сучасний диспетчерський пункт 24/7 оперативно реагує на нештатні ситуації під час експлуатації ліфтів
Завжди в робочому стані службовий транспорт аварійної служби і достатня кількість обслуговуючого персоналу (більш ніж по нормі), дозволяє мінімізувати зупинки ліфтів, а наявний склад запасних частин до ліфтів не буде змушувати тижнями підніматися на 10 поверх по сходах.
Індивідуальний підхід до ціноутворення сподобається ОСББ, ТЦЖ, обслуговуючим компаніям.
Вибираючи SMART LIFT, як обслуговуючу компанію ліфтів у Вашому домі, Ви обираєте впевненість!
Дозвольте собі безпечний і комфортний проїзд в ліфті.

Бажаєте встановити ліфт?

Вкажіть тільки контактну інформацію, і наші фахівці в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами!