Back

Лікарняні ліфти

Лікарняний ліфт

Лікарняний ліфт — це особливий вид ліфта, який призначений для транспортування пацієнтів, медичного обладнання та інших медичних матеріалів у лікарнях і медичних установах. Цей тип ліфта має спеціальні властивості, щоб відповідати унікальним потребам медичних закладів.
Деякі характеристики лікарняних ліфтів можуть включати:

Широкі двері та кабіни

Лікарняні ліфти часто мають достатньо великі двері(1100мм) та кабіни, щоб забезпечити зручний доступ для ліжкових пацієнтів та медичного обладнання.

Системи безпеки

Вони обладнані різними системами безпеки, щоб уникнути травм пацієнтів та забезпечити надійність під час транспортування.

Можливість екстреного зупинення

Лікарняні ліфти часто оснащені системами екстреного зупинення, які дозволяють оперативно втручатися у випадку несподіваних ситуацій.

Спеціальні кнопки управління

Керування лікарняним ліфтом може бути спрощеним, інтуїтивним та призначеним для використання медичним персоналом.

Високі стандарти гігієни

З огляду на вимоги щодо гігієни в лікарнях, лікарняні ліфти можуть бути виготовлені з матеріалів, які легко дезінфікувати.

Ці особливості дозволяють лікарняним ліфтам відповідати унікальним вимогам медичних установ і забезпечувати безпечне та ефективне транспортування пацієнтів та медичного обладнання в лікарнях і клініках. 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛІКАРНЯНИХ ЛІФТІВ

Додаткові опції:

  1. Карткова система доступу – на поверхах або в кабіні
  2. Система відеонагляду
  3. Голосовий супровід
  4. Режим ЛТПП
  5. Система диспетчеризаціїї
ed522d8d-3172-4765-bb2a-6471f98e74a6

Чому саме наша компанія?

КВАЛІФІКАЦІЯ

Ми знаємо процес від самого початку і знайомі з усіма тонкощами цієї області, допоможемо вам в проектуванні ліфтів, якісному виборі конструкцій і забезпечимо вам спеціалізований сервіс при установці і експлуатації ліфтів та інших підйомних механізмів. Наші знання це 16 років досвіду!

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ ПІДХОДУ

Ми не любимо шаблонів, виходимо з особливостей вашого запиту, адаптуємося під ваші потреби і знаходимо технологічні рішення, які підійдуть вам ідеально. Ми завжди відкриті до діалогу, готові показати свій професіоналізм, ініціативність та індивідуальність.

МИ З ВАМИ 24/7

Готові вам допомогти в будь-якому процесі роботи і в будь-який час, оперативно відреагуємо на ваші запити і надамо кваліфіковану інформацію.

СТАБІЛЬНІСТЬ, ГАРАНТІЇ І ДОСВІД

Це більше 500 виконаних робіт, роботи по всій території України, десятки позитивних і вдячних відгуків наших клієнтів.

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Ми пропонуємо найкращі ціни на ринку з гарантією якості продукції, отримуючи від нас пропозицію ви отримаєте якісну установку ліфтів та інших підйомних конструкцій за доступною ціною.

ПОБУДУЙТЕ СВІЙ ЛІФТ

Хочете купити ліфт і спробувати різні дизайнерські ідеї? Спробуйте наш новий конфігуратор ліфтів!

Бажаєте встановити ліфт?

Вкажіть тільки контактну інформацію, і наші фахівці в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами!