Back

Пасажирські ліфти

Пасажирський Ліфт

Після швидкого розширення міст, кількість висотних будівель збільшилася, і ліфти зайняли набагато більше місця у нашому житті.

РІШЕННЯ, ЯКІ ПІДХОДЯТЬ ВАМ

Гнучкість та дизайн, що дозволяє легко адаптувати його до вимог комерційних, середніх, багатоповерхових та елітних житлових будівель.

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Насолоджуйтесь більш швидкою, тихою та плавною їздою. Нові розробки дозволяють перевозити більше пасажирів та вантажів, забезпечуючи при цьому оптимальну якість їзди.

ЕКОЛОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Покладіться на новітні екологічні технології, які забезпечують економію енергії до 30%. Більш ефективного використання енергії з приводами для сталої роботи.

СВОБОДА ДИЗАЙНУ

Створіть зовнішній вигляд свого ліфта саме так, як ви це уявляєте. Наші лінії дизайну дають вам свободу вибору — від попередньо налаштованих до вашої власної концепції.

Дизайн ліфта натхненний повсякденним життям

Настройте размеры и технологии вашего лифта, чтобы наилучшим образом удовлетворить требования ваших пассажиров. Соответствует вашим потребностям, максимально увеличивая полезную площадь кабины и оптимизируя пространство здания за счет отличного использования шахты.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ ТА РОЗМІРИ ЛІФТА

Технічні характеристики

Додаткові опції:
  • Карткова система доступу – на поверхах або в кабіні
  • Система відеонагляду
  • Голосовий супровід
  • Режим ЛТПП
  • Система диспетчеризації

машинне приміщення

ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ

БЕЗДОГАННИЙ ДИЗАЙН

бездоганна інтеграція

ПОБУДУЙТЕ СВІЙ ЛІФТ

Хочете купити ліфт і спробувати різні дизайнерські ідеї? Спробуйте наш новий конфігуратор ліфтів!

Сучасні та стильні пасажирські ліфти

Наші зручні, місткі, енергоефективні та прості у користуванні пасажирський ліфти гарантують високий комфорт при русі та мають безліч доступних конфігурацій.

Повний супровід

На кожному етапі вашого проекту – від початкового планування, розробки та будівництва до остаточної установки та післяпродажного обслуговування.

МАГІЯ СКЛА

Скло має важливе значення для сучасної архітектури, оскільки воно відкриває простір і приносить у кімнату велику кількість природного світла. Шахта ліфта, кабіна та двері Cibes C1 Pure доступні зі скла.

Бажаєте встановити ліфт?

Вкажіть тільки контактну інформацію, і наші фахівці в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами!