Back

Підйомники ДЕЛЬФІН

Підйомники ДЕЛЬФІН

Spartek Makine, один із провідних виробників підйомників у Туреччині. Привертає увагу надзвичайною продуктивністю та відрізняється від аналогів своїм унікальним дизайном.

БЕЗПЕКА ОПЕРАТОРА

Укриття для оператора, виготовлене зі спеціального профілю кабіни, сертифікованого CE, забезпечує максимальну безпеку. На відміну від своїх аналогів, омега-профіль використовується замість коробчатого профілю, так що за потреби можна легко встановити закриту скляну шафу.

СИДІННЯ

Ергономічне сидіння з ременем безпеки, опорою для спини забезпечує комфортне і легке водіння оператора. Повна підвіска, опора шиї з захисним перемиканням, регульовані подвійні підлокітники та регульоване навантаження сидіння. Запобігання неконтрольованому переміщенню самого навантажувача та щогли, коли оператор не сидить.

БОКОВЕ КЕРУВАННЯ

Система бокового керування, яка використовується в навантажувачах Dolphin, забезпечує легкість для оператора. Хоча це дозволяє оператору легко досягти всієї системи керування, регульований підлокітник/підлокітник на сидінні запобігає втомі.

СИСТЕМА ОСВІТЛЕННЯ

Усі освітлювальні прилади, які використовуються в навантажувачах Dolphin, вважають за краще світлодіодні лампи. Світлодіодне освітлення забезпечує оператору зручність навіть у поганому освітленні. Йому також віддають перевагу, оскільки він водонепроникний і довговічний.

Вилочний навантажувач нового дизайну DOLPHIN

Spartek Makine, один із провідних виробників вилочних навантажувачів у Туреччині, випускає нові вилочні навантажувачі Dolphin з відмінними технічними данними для для забезпечення потреб найвибагливіших клієнтів. Привертає увагу надзвичайною продуктивністю та відрізняється від аналогів своїм унікальним дизайном.

Dolphin Lift пропонується з японським дизельним двигуном Mitsubishi S4S Euro III, а Dolphin Prestige — з дизельним двигуном A498BT-1 Euro III. Обидва двигуни, які зарекомендували себе в галузі штабелювання, ідеально гармонують із дизельними навантажувачами Dolphin з низьким рівнем палива та високою продуктивністю.

Здатність навантажувача Dolphin піднімати вантажі, що перевищують тоннаж, навіть коли двигун працює на холостому ходу, допомагає вам споживати менше палива, водночас забезпечує оператору впевненість у потужності, яку він генерує.

навантажувачі Dolphin

Чому навантажувачі Dolphin?

ВАРІАНТИ ТОНАЖУ ТА ЩОГЛИ

Вилкові навантажувачі Dolphin, які доступні у варіантах 3 та 3,5 тонни, пропонуються як дуплекс 3300 мм, триплекс 4700 мм і триплекс 6000 мм, які виготовлені з міцного сталевого профілю, що забезпечує широкий кут огляду.

ТРАНСМІСІЯ І ДИФЕРЕНЦІАЛ

Вилочний навантажувач Dolphin дозволяє оператору насолоджуватися роботою навіть при повному завантаженні, оскільки забезпечується ідеальна сумісність двигуна і трансмісії. Диференціал передає повну потужність, створювану двигуном, на колеса.

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ЩОГЛИ

Підйом як Dolphin Lift, так і навантажувача Dophin Prestige дуже швидкий завдяки використаній спеціальній гідравлічній системі. Висока швидкість елеватора скорочує процес завантаження/розвантаження, економлячи паливо та залишаючи час на каву.

ЦІЛЬНЕ ШАСІ І НАДЗВИЧАЙНИЙ БАЛАНС

Найважливішою особливістю, яка робить навантажувачі Dolphin міцними, є цільне шасі. У той час як аналогічне шасі дизельного навантажувача складається з 3 частин, Dolphin робить різницю завдяки своєму суцільному шасі, що складається з однієї частини. Спеціально розроблена надзвичайна противага не тільки надає естетичну красу вилковим навантажувачам Dolphin, але й оптимізує центр навантаження, подвійну систему з’єднання та високий вихід повітря.

ЗАДНЯ ВІСЬ

Задній міст, який виготовлений з високоякісної сталі, плавно працює в дуже складних умовах, дозволяє легко маневрувати у вузьких просторах завдяки широкому куту повороту.

ГІДРАВЛІЧНА СИСТЕМА

Потужний гідравлічний насос із чавунним корпусом ідеально поєднується з розрізним регулюючим клапаном, мінімізуючи час укладання та заощаджуючи час і паливо. Клапан керування гідравлічним джойстиком пропонується додатково. Незважаючи на те, що ємність бака для гідравлічного масла велика, ми прагнули досягти ефективності та універсальності, розташувавши всмоктування та повернення масла в різних місцях.

DOLPHIN Prestige

Dolphin навантажувач

DOLPHIN Prestige 3 тонни дожиною 3.3 метри

Dolphin навантажувач

DOLPHIN Prestige 3 тонни дожиною 4.7 метри

Dolphin навантажувач

DOLPHIN Prestige 3 тонни дожиною 6 метри

Dolphin навантажувач

DOLPHIN Prestige 3.5 тонни дожиною 3.3 метри

Dolphin навантажувач

DOLPHIN Prestige 3.5 тонни дожиною 4.7 метри

Dolphin навантажувач

DOLPHIN Prestige 3.5 тонни дожиною 6 метри

Вилочний навантажувач

DOLPHIN Prestige з скляною шафою

DOLPHIN Lift

Підйомники ДЕЛЬФІН

DOLPHIN Lift 3 тонни дожиною 3.3 метри

Підйомники ДЕЛЬФІН

DOLPHIN Lift 3 тонни дожиною 4.7 метри

Підйомники ДЕЛЬФІН

DOLPHIN Lift 3 тонни дожиною 6 метри

Підйомники ДЕЛЬФІН

DOLPHIN Lift 3.5 тонни дожиною 3.3 метри

Підйомники ДЕЛЬФІН

DOLPHIN Lift 3.5 тонни дожиною 4.7 метри

Підйомники ДЕЛЬФІН

DOLPHIN Lift 3.5 тонни дожиною 6 метри

Підйомники ДЕЛЬФІН

DOLPHIN Lift з скляною шафою

DOLPHIN Forklift

DOLPHIN Forklift самопідйомний штабелер

Каталоги

Гарантія 2 роки або 2000 робочих годин

Навантажувач Dolphin - задоволення клієнтів

Бажаєте встановити ліфт?

Вкажіть тільки контактну інформацію, і наші фахівці в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами!