fbpx

Лікарняні ліфти

Залежно від специфіки використання ліфти діляться на пасажирські ліфти, котеджні, вантажні, лікарняні, панорамні, ресторанні та інші підвиди.

Лікарняний ліфт використовується в будівлях лікарень з метою швидкого і безпечного транспортування людей, і часто від якості роботи лікарняного ліфта залежить доля людини.

Встановлення лікарняних ліфтів від виробника стало можливим за допомогою компанії Smart Lift. Ми пропонуємо:

– проектування ліфтів для лікарень;
– демонтаж старих ліфтових конструкцій;
– встановлення лікарняних ліфтів;
– підтримка при експлуатації ліфтів для лікарень;
– підбір індивідуального дизайну кабіни лікарняного ліфта;
– надання консультативних послуг з вибору і замовлення лікарняних ліфтів.

Наші переваги – в першу чергу висока якість ліфтових конструкцій для закладів охорони здоров’я, особливий підхід до кожного клієнта який бажає придбати лікарняний ліфт, сучасні дизайнерські рішення, врахування всіх ваших побажань і прийняття до уваги всіх деталей, швидкість виконаної роботи.

Лікарняні ліфти призначені для транспортування хворих, крім того транспортування хворих може здійснюватися на спеціальному обладнанні: каталка, інвалідне крісло і т.д. Такі транспортування мають здійснюватися у супроводі медичного персоналу або спеціально призначеного ліфтера.

Основні вимоги до ліфтів які встановлюють в медичних установах:

– Велика площа, ліфт повинен вмістити пацієнта і супроводжуючого, а також при необхідності спеціальне обладнання, крім того повинен залишатися вільний простір для проведення екстрених медичних процедур.
– Якісне освітлення лікарняних ліфтів, дуже важливий критерій при встановленні ліфтів для лікарень, часто встановлюють світлодіодні лампи що дозволяє отримати високу і стабільну світловіддачу, при цьому використовувати мінімальну кількість енергії.
– Точність зупинки кабіни, навіть маленька нерівність має значення, адже в таких ліфтах транспортують хворих.
– Плавний рух, вібрації можуть погано впливати на роботу додаткового устаткування і навіть на стан тяжко хворої людини.
– Лікарняний ліфт повинен бути адаптований для людей з обмеженими можливостями, спеціальні звукові та світлові сигнали, перила по периметру допомагають в пересуванні.
– Високоякісні матеріали які підлягають медичній стерилізації.
– Інтегровані електричні розетки.
– Гарантійне обслуговування обладнання.

Замовити ліфти для лікувально-профілактичних закладів в Україні відповідно до нормативних стандартів допоможе компанія Smart Lift.

SMARTLIFT