Лікарняні ліфти

Лікарняні ліфти


Лікарняні ліфти В залежності від специфіки використання ліфти поділяються на пасажирські ліфти, котеджні, грузові, лікарняні, панорамні, ресторанні та інші підвиди.

Лікарняний ліфт використовується у будівлях лікарень з метою швидкого та безпечного транспортування людей, і зачасту від якості роботи лікарняного ліфта залежить доля людини.

Встановлення лікарняних ліфтів від виробника стало можливим за допомогою компанії Smart Lift.

Ми пропонуємо:

- проєктування ліфтів для лікарень;
- демонтаж старих ліфтових конструкцій;

- встановлення лікарняних ліфтів;

- технічна підтримка під час експлуатації ліфтів для лікарень;

- підбір індивідуального дизайну кабіни лікарняного ліфта;

- надання консультативних послуг щодо вибору та замовлення лікарняних ліфтів.

Наші переваги - в першу чергу висока якість ліфтових конструкцій для закладів охорони здоров'я, особливий підхід до кожного клієнта який бажає купити лікарняний ліфт, сучасні дизайнерські рішення, врахування всіх ваш х побажань та взяття до уваги всіх деталей, швидкість виконаної роботи.

Лікарняні ліфти призначенні для транспортування хворих, крім того транспортування хворих може здійснюватися на спеціальному обладнанні: каталка, інвалідне крісло і т.інше. Таке транспортування має здійснюватися у супроводі медичного персоналу чи спеціально призначеного ліфтера.

Основні вимоги до ліфтів які встановлюють в медичних закладах:

- велика площа, ліфт повинен вмістити пацієнта та супроводжуючого, а також при потребі спеціальне обладнання, крім того має залишатися вільний простір для проведення екстрених медичних процедур;

- якісне освітлення лікарняних ліфтів, дуже важливий критерій при встановленні ліфтів для лікарень, часто встановлюють світлодіодні лампи що дає можливість отримати високу та стабільну світловіддачу, при цьому використати мінімальну кількість енергії.

- точність зупинки кабіни , навіть маленька нерівність має значення, адже в таких ліфтах транспортують хворих.

- плавний рух, вібрації можуть погано впливати на роботу додаткового обладнання і навіть на стан важкохворої людини.

- лікарняний ліфт має бути адаптований для людей з обмеженими можливостями, спеціальні звукові та світлові сигнали, перила по периметру допомагають у пересуванні.

- високоякісні матеріали які піддаються медичній стерилізації.

- інтегровані електричні розетки; - гарантійне обслуговування обладнання.

Замовити ліфти для лікувально- профілактичні заклади в Україні відповідно до нормативних стандартів допоможе компанія Smart Lift