• RU
 • UK
 • RU
 • UK
 • Лікарняні ліфти

  Залежно від специфіки використання ліфти діляться на пасажирські ліфти, котеджні, вантажні, лікарняні, панорамні, ресторанні та інші підвиди.
  Лікарняний ліфт використовується в будівлях лікарень з метою швидкого і безпечного транспортування людей, і часто від якості роботи лікарняного ліфта залежить доля людини.
  Встановлення лікарняних ліфтів від виробника стало можливим за допомогою компанії Smart Lift. Ми пропонуємо:
  ○  Проектування ліфтів для лікарень;
  ○  Демонтаж старих ліфтових конструкцій;
  ○  Встановлення лікарняних ліфтів;
  ○  Підтримка при експлуатації ліфтів для лікарень;
  ○  Підбір індивідуального дизайну кабіни лікарняного ліфта;
  ○  Надання консультативних послуг з вибору і замовлення лікарняних ліфтів.
  Наші переваги – в першу чергу висока якість ліфтових конструкцій для закладів охорони здоров’я, особливий підхід до кожного клієнта який бажає придбати лікарняний ліфт, сучасні дизайнерські рішення, врахування всіх ваших побажань і прийняття до уваги всіх деталей, швидкість виконаної роботи.
  Лікарняні ліфти призначені для транспортування хворих, крім того транспортування хворих може здійснюватися на спеціальному обладнанні: каталка, інвалідне крісло і т.д. Такі транспортування мають здійснюватися у супроводі медичного персоналу або спеціально призначеного ліфтера.
  Основні вимоги до ліфтів які встановлюють в медичних установах:
  ○  Велика площа, ліфт повинен вмістити пацієнта і супроводжуючого, а також при необхідності спеціальне обладнання, крім того повинен залишатися вільний простір для проведення екстрених медичних процедур.
  ○  Якісне освітлення лікарняних ліфтів, дуже важливий критерій при встановленні ліфтів для лікарень, часто встановлюють світлодіодні лампи що дозволяє отримати високу і стабільну світловіддачу, при цьому використовувати мінімальну кількість енергії.
  ○  Точність зупинки кабіни, навіть маленька нерівність має значення, адже в таких ліфтах транспортують хворих.
  ○  Плавний рух, вібрації можуть погано впливати на роботу додаткового устаткування і навіть на стан тяжко хворої людини.
  ○  Лікарняний ліфт повинен бути адаптований для людей з обмеженими можливостями, спеціальні звукові та світлові сигнали, перила по периметру допомагають в пересуванні.
  ○  Високоякісні матеріали які підлягають медичній стерилізації.
  ○  Інтегровані електричні розетки.
  ○  Гарантійне обслуговування обладнання.
  Замовити ліфти для лікувально-профілактичних закладів в Україні відповідно до нормативних стандартів допоможе компанія Smart Lift.
  © 2022 SMART LIFT
  crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram