• RU
 • UK
 • RU
 • UK
 • Ліфти для пожежних

  Схеми роботи ліфтів по час пожежі.
  При виникненні загоряння всі ліфти, якими обладнані будинки, спускаються на основний посадковий поверх і відкривають всі двері. В такому стані всі ліфти блокуються до того моменту, поки загроза пожежі повністю не буде ліквідована і система пожежної безпеки не буде відключена.
  Ліфт для пожежних також приїжджає на головний посадковий поверх в заблокованому стані і відкритими дверима стоїть до прибуття пожежних. Вони, в свою чергу, можуть привести в роботу ліфт за допомогою спеціального ключа. В цьому випадку ліфт буде здійснювати перевезення не в звичайному, а в пожежному режимі. Подібний режим значно відрізняється від звичайної експлуатації і зафіксований в спеціальних нормативних документах.
  Також пожежний ліфт має значні відмінності в конструкції, на відміну від звичайного. Наприклад, в ньому не можуть встановлюватися сенсорні панелі управління. Все управління здійснюється тільки кнопками натискної дії. Цікаво, що такий підйомник розпізнає не тільки натискання, але і відпускання кнопки. Під час пожежі двері такого спеціалізованого ліфта не відкриваються після прибуття на поверх призначення. Це відбувається тільки за командою пожежного зсередини кабіни. Відкриття дверей відбувається дуже повільно. Це зроблено для того, щоб співробітник міг встигнути оцінити ситуацію, яка відбувається на поверсі і, в разі необхідності, віддати команду на закриття дверей.
  Двері шахти в пожежних ліфтах вогнестійкі і здатні витримувати вплив вогню до 60 хвилин.
  © 2022 SMART LIFT
  crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram