КАБІНИ

Кабіни


В нашому асортименті представлений широкий вибір підіймальної техніки, у нас Ви можете замовити весь спектр послуг від проектування до обслуговування ліфтів. Ми готові підтримати ваш проект на будь якому етапі його виконання, швидко відреагувати на ваш запит та надати кваліфіковану консультацію стосовно вашого питання. Окрім того у нас Ви можете замовити як повністю готові підйомні системи зі всім спектром послуг щодо монтажу та запуску в експлуатацію ліфтів так і окремі комплектуючі чи окрему послугу.

Поговоримо про таку комплектуючу і невід'ємну складову будь якого ліфта як кабіну. Які критерії є вагомими при купівлі кабіни ліфта та на що слід звернути увагу:
- технічні характеристики кабіни ліфта;
- відповідність всій нормативній документації та стандартам;
- можливість обрати дизайн відповідний вашим побажанням.

Кабіна ліфта призначена для транспортування людей або вантажів. Кабіна пасажирського ліфта складається з каркаса, купе, підлоги, освітлення, дверей, спрямовувачів, ловців, підвіски тягових канатів. Двері є обов'язковою складовою кабіни ліфта, вони мають бути суцільні, можуть бути розсувні чи відкриватися вручну. Основою є каркас, він несе основну вантажопідйомну функцію, та повинен витримувати навантаження при робочому та аварійному режимах, а також при випробуванні ліфтів. Підлога кабіни також може мати роль вантажної платформи, може рути рухомою та нерухомою(часто в вантажних та лікарняних ліфтах).

Всередині кабіни зазвичай знаходиться панель управління кабіни ліфта, сигналізація, зв'язок з диспетчером. Панель управління зазвичай виконана у вигляді контрольного кнопочного блоку.

Купе кабіни може бути виготовлене із металевих листів, деревяних панелей, ДСП, пластику, стійкого скла та інших матеріалів. Для підтримання стилістики використовують навіть тканину, штучну шкіру та в деяких випадках оздоблююче каміння. Адже зовнішній вигляд ліфта досить ключова складова, якій потрібно приділити особливу увагу.

Ми пропонуємо вам за допомогою наших спеціалістів підібрати ваш індивідуальний дизайн ліфтової кабіни який буде відповідати стилю вашого проекту.

Наш магазин надає Вам можливість купити кабіну ліфта в Україні, яка буде відповідати всім технологічним нормам та стандартам. Чекаємо на ваші запитання, готові надати цілодобову консультацію.