• RU
 • UK
 • RU
 • UK
 • Ескалатори

  Ескалатор це механічний пристрій у вигляді сходів з рухомими сходинками для переміщення людей з одного рівня на інший. Ескалатори можуть переміщувати велику кількість людей за досить короткий час, що є досить раціональним в комерції і громадських місцях (метро і вокзали). Встановити ескалатор в великому торговому або розважальному центрі буде досить вдалим і розумним рішенням, адже він може переміщати до 6000 осіб на годину.
  Перший ескалатор винайшов К. Зеебергер і в 1900 представив його на Паризькій виставці, а встановила його компанія “Отіс Елевейтер”. Перший ескалатор представляв собою горизонтальні сходинки які виходили з-під огорожі на одному вхідному майданчику і заходили під таку саму огорожу на іншому. Ще один тип ескалатора був представлений винахідником Дж. Рено. Замість сходинок на нескінченно рухомій стрічці були розміщені поздовжні рифлення які заходили під підлогу, і огорожі вже не були потрібні. В 1921 році ці обидва варіанти були об’єднані в один.
  Ескалатори поділяють на громадські та комерційні.
  Комерційний ескалатор розрахований на великі ТРЦ, супермаркети, універмаги, також ідеально підійде для офісів, лікарень, готелів та іншого торгового сегменту.
  Громадські ескалатори розраховані на громадський транспорт, метро, ​​підземні схеми, аеропорти, залізничні вокзали.
  Існують різні варіанти установки ескалаторів:
  ○  Одиничне розміщення – коли ескалатор перевозить людей тільки в одну сторону, доцільно встановлювати в приміщеннях з невеликою площею.
  ○  Розміщення ножиці – підходить для кількарівневого приміщення середньої площі, вимагає багато місця.
  ○  Паралельне розміщення і хрест навхрест.
  Також виробники подбали про економічність ескалаторів, адже йому не обов’язково працювати в повну силу 247, тому існує можливість зміни режимів швидкості в залежності від часу пік таі інших чинників. Крім того, існують ескалатори які починають працювати тільки тоді коли на нього стає людина, що значно підвищує його економічність.
  Ми надаємо Вам можливість купити ескалатори в Україні з установкою і супроводом в експлуатації. Чекаємо на Вас!
  © 2022 SMART LIFT
  crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram