про НАС

Про нас

Наша компанія заснована у 2017 році командою однодумців, які прагнуть показати як можна працювати для максимального задоволення потреб клієнтів у ліфтовому обладнанні.

На даний момент ми є група компаній SMARTLIFT, у складі якої є декілька юридичних осіб, для постачання, монтажу та обслуговування ліфтів, а починаючи із 2018 року на території Європейського союзу працює ще і Sp.z.o.oSMART LIFT POLAND, що дозволяє нам здійснювати діяльність групи компаній на території ЄС.

Основний напрямок діяльності компанії розробка, конструювання, продаж, монтаж, ліфтового обладнання та підтримка клієнтів компанії на всіх етапах співробітництва.

У штаті компанії працюють більше 20-ти людей. Із досвідом роботи у ліфтовій галузі більше 15 років. Ми маємо усі необхідні документи для здійснення діяльності компанії, продажу, монтажу та обслуговуванні ліфтового обладнання

Ми являємось офіційними представниками виробників ліфтового обладнання на території України та ЄС. Усе обладнання що ми постачаємо відповідає стандартам EN 81-20/50, що підтверджують сертифікати виробників.


Наші партнери:

MP Yener Ovunc Asansor, м. Стамбул, Туреччина mpyenerovunc.com

Відома компанія виробник ліфтового обладнання, що є одним із лідерів у виробництві комплектних ліфтів (пасажирських, вантажних, лікарняних, пожежних, сервісних, а також підйомників).

Заснована ще у 1981 році, з кожним роком збільшує свої потужності, та на даний момент виготовляє більше 2000 ліфтів щороку, експортуючи свою продукцію у понад 35 країн світу. Якісні матеріали, контроль виробництва згідно із ISO 9001, та постійне вдосконалення виробничих потужностей дозволяє сказати що ліфти від MP Yener це висококласний продукт

В штаті компанії працюють більше 80 співробітників. Для найкращої відповідності поставленим завданням від клієнтів у MP Yenerє власне конструкторське бюро та дизайн студія ліфтових кабін. Виготовляються ліфти із компонентів найкращих виробників у Туреччині

OZ Besler Asansor м. Бурса, Туреччина

Маючи більше 35 років у виробництві ліфтів, компанія зарекомендувала себе як потужний гравець у ліфтовій галузі не лише в Туреччині, а і у більше ніж 40 країн світу куди експортується продукція.

Комплектні ліфти від OZ Besler, на 80% виготовлені в одному заводі, що дозволяє дуже оперативно виконувати замовлення. 35 000 метрів квадратних заводу вмістили більше 200 різноманітних станків, лазерних та прес установок.

А роботизовані лінії виробництва кабін та дверей мінімізують брак виробництва так як в них майже відсутній людський фактор.

Продаж

Ми пропонуємо комплектні ліфти виробництва Туреччини що відповідають новому стандарту EN 81-20/50 різних типів

Пасажирські ліфти

В залежності від потреби замовника, пропонуємо ліфти

- З машинним відділенням

- без машинного відділення,

Вантажопідємнстю від 250 до 1000 кг.

Швидкістю руху до 2,5 м/с

Дизайн кабіни та дверей кабіни і шахти ліфта а також пульти наказів та можна обрати із нашого каталогу, проте якщо у Вас є власне бачення, або корпоративний стиль, ми можемо розробити дизайн кабіни за будь-яким Вашим вподобанням

- Звичайні фарбовані чи з нержавіючої сталі

- у комбінованому оздобленні зі вставками ламінату або склом із принтом у корпоративній символіці

- із зносостійкою підлогою чи із гранітною

- Панорамні стіни із скляними дверима чи струкурованою нержавіючою сталлю

- Панорамні на 180 чи 90 градусів кабіни

Вантажні ліфи

Для перевезення важких вантажів, використовуються ліфти потужні вантажні ліфти, в залежності від вимог, ліфти можуть перевозити габаритний вантаж: сировину чи готову продукцію, техніку або навіть автомобілі.

Готові запропонувати ліфти вантажопідємністю до 10 тон.

Лікарняні ліфти

Для пересування спеціалізованого медичного обладнання та пацієнтів лікарень використовуються спеціальні ліфти, що в нашій державі керуються лише за допомогою спеціально навченим персоналом, мають додаткові рівні безпеки, спеціальне оздоблення кабін та панелей виклику

Ресторанні ліфти (сервісні)

Для транспортування продуктів харчування, або готових страв із кухні до зали ресторану використовуються ліфти, кабіни яких виготовлені із харчової нержавіючої сталі. Зазвичай стандартний розмір кабіни 90х90 см

Вантажопідємність до 150 кг.

Котеджні ліфти

Окрасою Вашого приватного будинку та неабияким помічником стане котеджний ліфт. Підійнятися на 3-й поверх після важкого робочого дня, або перемістити невеликий вантаж це як мінімум дуже комфортно, та ще і престижно. А вартість такого будинку суттєво зросте, якщо у ньому встановлено ліфт.

Вантажопідємністю 250-320 кг.

Проектування

Кожен ліфт, який замовляють наші клієнти перед початком виробництва проходить багато рівнів замірів, коригувань та погоджень.

Одним із етапів на шляху до готового ліфта є ПРОЕКТУВАННЯ. Наші спеціалісти, проводять заміри шахти кожного ліфта для врахування усіх можливих викривлень, які могли бути допущені під час будівництва. Це дає змогу розробити проект ліфта індивідуально під кожну шахту, схоже на процес пошиття костюму у ательє. Після цього завод виробник надає креслення ліфта, наші спеціалісти в співпраці із колегами із Туреччини обирають оптимальний варіант конструкції кожного ліфта.

Далі, за бажанням клієнта виготовляється 3Dмакет кабіни ліфта у масштабі (візуалізація), що максимально реалістично зображує ліфт таким який він буде насправді. Всі креслення та макети, лише після погодження із клієнтом потрапляють на виробництво.

Монтаж

Надзвичайно важливим етапом при замовленні ліфта є монтаж. Від якості монтажу ліфта залежить дуже багато, якщо не все. Якщо монтаж виконаний якісно, то:

- ліфт буде експлуатуватися довго та без збоїв.

- Пересування в ліфті завжди буде плавним та комфортним

- Обслуговування ліфта буде менш витратнішим

- Термін експлуатації усіх складових істотно збільшиться.

Цікаво, що ліфти дуже відомих брендів, при неякісному монтажі пересуваються не краще аніж зношені ліфти ще з радянських часів.

Ми здатні забезпечити якісний монтаж у стислі терміни, тому що наші монтажники мають:

- спеціальну освіту, та мають спеціальні посвідчення що дозволяють виконувати роботи із підвищеною небезпекою

- мають досвід від 10 років у монтуванні ліфтів

- комплект спеціального обладнання та інструменту

- спец одяг та засоби особистого захисту

- офіційно працевлаштовані

Ми в свою чергу маємо всі необхідні дозволи та дозвільні документи для проведення робіт із підвищеною небезпекою за класом ризику СС3.

Наші ліфти приїжджають на об’єкт у 100 комплектації за один раз, та включають усі необхідні кріпильні матеріали та метизи, враховуючи це монтаж завжди виконується чітко та за графіком.

Середній термін монтажу ліфта на 10 зупинок триває 25-30 днів.

Після механо-монтажу виконуємо пуско-налагоджування ліфта

Демонтаж

В разі, якщо термін експлуатації ліфта сплинув, а це зазвичай від 25 років експлуатації, що складає біля 90% ліфтового парку в Україні, відбувається його заміна.

Першим що виконується при заміні ліфта – це демонтаж. Трудомісткий процес, який забезпечує безпечне та акуратне знімання всіх елементів ліфта, або частини (у разі виконання модернізації)

Звичайна тривалість демонтажу складає 15-20 днів

Вартість демонтажу складає 50% від вартості монтажу нового ліфта

Модернізація

З плином часу давно встановлені ліфти втрачають свій зовнішній вигляд, та стають безнадійно відсталими від сучасних. Виходять із ладу агрегати ліфта, для заміни ще термін не сплив, але оновити обладнання не завадило б.

В такій ситуації опиняється безліч власників ліфтів, та у випадку коли бюджет обмежений вихід є – МОДЕРНІЗАЦІЯ – часткова заміна обладнання що майже вийшло з ладу

- осучаснення електроніки ліфтів (заміна станції керування, панелей виклику кабіни та (або) поверхових кнопок виклику

- заміна двигуна

- оновлення та осучаснення дизайну кабіни

- заміна дверей

Все це, в залежності від потреби можна замінити, при чому коштувати це буде суттєво дешевше аніж замінити ліфт.

Наші спеціалісти готові проаналізувати стан ліфта, та запропонують оптимальний варіант заміни складових для подальшого безпечного та комфортного пересування в ліфті.

В разі коли бюджет на заміну ліфта обмежений, МОДЕРНІЗАЦІЯ – Ваш варіант!

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Незалежно від того, в якій ситуації опинився клієнт, та в який день виникають питання, пропозиції ми завжди знаходимо час та можливість надати вичерпну інформацію про ліфтове обладнання

- Комплектацію, характеристики, відмінності у ліфтах будь-яких виробників

- Підкажемо Технічні характеристики та техумови щодо підготовчих робіт по монтажу

- Надамо типові проекти ліфтів для закладання шахт у будови

- Розяснимо усі необхідні юридичні та технічні аспекти норм, регламентів згідно ПУБЕЛ

Все на зрозумілій мові.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

А тепер погляньте на новий рівень роботи ваших ліфтів. Ми готові Вам запропонувати безпеку пересування в ліфті взамін на Вашу довіру до нас.

Сучасний диспетчерський пункт 24/7 оперативно реагує на нештатні ситуації під час експлуатації ліфтів

Завжди в робочому стані службовий транспорт аварійної служби та достатня кількість обслуговуючого персоналу (більше аніж за нормою), дає змогу мінімізувати зупинки ліфтів, а наявний склад запасних частини до ліфтів не буде змушувати тижнями підійматися на 10 поверх сходами.

Індивідуальний підхід до ціноутворення сподобається ОСББ, ТЦЖ, обслуговуючим компаніям.

Обираючи SMART LIFT як обслуговуючу компанію ліфтів у Вашому будинку – Ви обираєте впевненість.

Дозвольте собі безпечний та комфортний проїзд у ліфті